00-020 Warszawa, ul. Chmielna 34/16 (naprzeciwko kina Atlantic)
kontakt@kancelariasprawyrodzinne.pl

Oferta kancelarii prawnej Warszawa

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Oferta kancelarii Lucyny Szabelskiej

Kancelaria Lucyny Szabelskiej w Warszawie specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego. Oferta skierowana jest do osób szukających pomocy z zakresu prawa rodzinnego. Jestem w stanie zapewnić Klientom dostosowaną do ich potrzeb pomoc prawną, a dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu pomagam rozwiązać prawne problemy moich Klientów.
Moja oferta obejmuje:

Jak przebiega spotkanie?

Pierwsze spotkanie jest to konsultacja prawna. Klient opowiada o sytuacji, w której się znalazł, szczegółowo wypytuje o okoliczności, które mogą mieć wpływ na sytuację Klienta. Prawnik omawia dostępne rozwiązania prawne, w sposób zrozumiały odpowiada na wszystkie pytania Klienta, by rozwiać wątpliwości dotyczące sytuacji, w jakiej znalazł się Klient. Jeśli Klient zdecyduje się skorzystać z pomocy prawnej, spisywana jest umowa z prawnikiem, Klient wyraża zgodę na reprezentowanie go i prawnik może rozpocząć działania w imieniu swojego Klienta. Już na pierwszym spotkaniu z prawnikiem, podczas udzielania porady prawnej, prawnika obowiązuje tajemnica zawodowa. Oznacza to, że nawet jeśli Klient zdecyduje się, żeby radca prawny Lucyna Szabelska nie reprezentował Państwa przed sądem, to wszystkie informacje, które Klient przekaże  podczas pierwszego spotkania, będą objęte tajemnicą zawodową.

Zakres usług

W swojej kancelarii udzielam porad prawnych, sporządzam Klientom opinie prawne, pozwy, wnioski, apelacje i inne pisma. Reprezentuje Klienta przed sądem we wszystkich instancjach, ale także uczestniczę w pozasądowych negocjacjach, zapewniam także mediacje zwaśnionym stronom. Uczestniczę w rozprawach na terenie Warszawy i okolic.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy mojej kancelarii w Warszawie?

Moja kancelaria cieszy się dużym autorytetem, moi zadowoleni klienci często polecają moje usługi. Moim celem jest rzetelna pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych.
Kancelaria mieści się w centrum, w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra i przystanków autobusowych.
Ze względu na duże zainteresowanie moją ofertą proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny (pod numerem telefonu 664-465-607) lub mailowy (kontakt@kancelariasprawyrodzinne.pl ).

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIĘ